konu: bergen
dilerim rabbim seni ahiret acılarından korusun mekanını cennetlik yapsın toprağın bol olsun ruhun şad olsun. o dünyada rabbim sana gam keder yaşatmasın cennette yaşadığın sürece dilegimizdir..
    bergenci istanbul 16.Temmuz. 2008
   
  Zaman hancı umut yolcu şimdi gitti en son yolcu bitmedimi hasret borcu neredesin ay yüzlüm zaman çöker günler solar gözlerime yaşlar dolar hatıralar bende ağlar neredesin ay yüzlüm.
    BAK BUGÜNDE AKŞAM OLDU NEREDESİN AYYÜZLÜM.
   
  Kaderin tuzaklarından biriydi belki de gidişi,
Renksiz karanlık dünyanın belli ki bir işi,
Ağlattı milyonları habersiz gidişi,
Lakin anlayamadı onlar bu habersiz terk edişi,
İsmini kalplerine yazdılar unutmadılar onu,
Çileli hayatının belki de olmuştu mutlu sonu,
En güzel şarkılarıyla onundur sevgi yolu,
   
   
  İçimizde sitem gözlerimizde yaş dilimizde dua kalbimizde ise sen varsın sitemimiz sensizlikten gözümüzdeki yaş gururdan dilimizdeki dua senin için ablam SENİN İÇİN. resmine bakıp yazıyoruz ama sen konuşmuyosun çünki cansız resim konuşmaz. tek tessellimiz bizi uzaklardan gördüğündür..
     
     
  Şimdi uzaklardasın gönül hicranla doldu hiç ayrılamam derken kavuşmak hayal oldu.Bu sitede yaşamana kimse engel olamaz melek. hersayfada eserlerin çalıyor eserlerinle yaşıyosun.
     
     
  konu: Şiir
sana sevgi dolu sözler büyüttüm sana ben hasret dolu sözler büyüttüm sana ben hasret dolu sözler büyüttüm söyleyemedimmmm.
    mersin pozculu ist  4 Ağustos 2008
   
  konu: şiir
hasretinle yandı gönlüm yandı yandı söndü gönlüm evel yükseklerden uçtu şimdi indi dize gölüm aramızda karlı dağlar hasretin yolu dağlar yokluğundan öldü gönlüm..
    şair33 ist  5 Ağustos 2008
     
  konu: şiir
sen meleksin ölemezsin kefen bile giyemezsin karlı daglar aldı seni istesende dönemezsinn.
    mersinli ist.  5 Ağustos 2008
     
  konu: kıymet
Hayat okadar kısaki sevdiklerimizin kıymetini bilelim kalp kırmayalım hayat çok kısa bunu sevdiklerimizi kaybettiğimiz zaman anlıyoruz ama ozaman geç oluyor yaptıklarımızla gideceğiz hep iyilik olsun sevgi olsun hayatımızda bergenimizinde kıymetini yaşarken belkide bilemedik ama eserlerinin kıymetini hep bilelim çünki o eserler çook kıymetli anlamlı .
    Kaderci ist. 4 Ağustos 2008
     
  konu: Şiir
Tatlı dillim güler yüzlüm ey ceylan gözlüm gözlerimiz hep seni arıyor neredesin sen
NEREDESİN SEN.....
    Bergenci istanbul  6 Ağustos 2008
   
  Bir zamanların kraliçesi idi şimdi ise gönlümün,
En güzel şarkılarıyla kadını oldu ömrünün,
Rengarenk şarkılarında isyanını dile getirdi gönlümün,
Gizemli adıyla ilk hecesiydi dilimde sözümün,
En derin bakışlarıyla bebeği oldu gözümün,
Ne yazık ki elimizden aldı yaradan baharında ömrünün..
    Bergenci Erdem 26.05.2007
     
  konu: bergen
Gönül isterdiki sana olan sevgimizi okusan görsen ama zaten biz bergenciler olarak senin uzaklardan okuduğuna inanıyoruz ablam.umarımki o dünyada buluşuruzda sevgimizi yüzüne söyleriz . sen arabeksin tek ve son taçsız kraliçesisin bu siteyede senin eserlerini bizden mahrum etmedikleri için allahım bin kat razı olsun hem sana hemde bergen onur sitesine duacıyım ablam sensiz arabeks yerin dibine batsın sensiz arabksmi olurmuş kalbimizde her zaman yaşayacaksın mutluyuz senle gururluyuz.
    Mersinli 33 istanbul  4 Ağustos 2008
     
  konu: şiir
Kalplerdesin sadece dilde değil yüreklerdesin sadece eserlerinde değil duasın dilimizde dermansın şarkılarında kalbimizdesin sadece sözlerde değil sen bizlesin kalplerimizdesin. ARABEKSİN TAÇSIZ KRALİÇESİSİN ACILARIN KADINI BERGENİMİZ.
    Şair 33 istanbul 7 Ağustos 2008
     
  konu: ay yüzlüm şarkısının şiiri
Dön ay yüzlüm neredeysen dön sensiz olmuyor kan damlıyor gözlerimden kan gücün varsa gel gelde sen dayan çünki biz sensiziz geçe çöker günler solar hatıralar bende ağlar nerdesin ay yüzlüm bak bugünde akşam oldu neredesin ay yüzlüm.
    Şair 33 ist.  8 Ağustos 2008
     
  konu: şiir
Zamansız gidişin çok yıktı bizi ummazdık sana doyamadan bu gidişi sensizde yaşamayı öğrettin bize. sensiz arabeks yerin dibine girsin arabeksin tadı adıda sensin.
    bergenci ist. 8 Ağustos 2008
     
  konu: Evet dünyaya tek bir karanfil açtı onun adı bergen
Evet dünyaya tek bir karanfil açtı onun adı BERGEN..  onu gençliğinin baharında solduranlar hayattan kopardı ama o artık bu sitede tekrar açtı hayata döndü bu sitede bizimle ömürboyu yaşayacaktır.
    bergen sever istanbul 24 Temmuz 2008

www.sanatcibergen.net.ms  www.bergenonursitesi.net.ms

 
SANATÇI BERGEN RESMİ ONUR WEB SİTESİ
 TR
gold coast office lease NL